24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

Auto brało udział w wypadku i nie nadaje się do jazdy. Co dalej?

Auto brało udział w wypadku i nie nadaje się do jazdy. Co dalej?Niestety, ale każdego dnia na drogach krajowych i lokalnych dochodzi do mniej lub bardziej poważnych wypadków i kolizji. W efekcie takich sytuacji część samochodów nie nadaje się do dalszej jazdy, gdyż stanowiłoby to zagrożenie dla otoczenia lub samego kierowcy. Czasami uszkodzone w wyniku wypadku auto nie może ruszyć z miejsca także ze względu na zbyt poważne problemy techniczne. Co zrobić w takiej sytuacji?

Szybki telefon do pomocy drogowej

Najprostszym rozwiązaniem całego problemu jest szybkie wybranie numeru do pobliskiej pomocy drogowej. Mieszkańcy Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowości mogą spać spokojnie, gdyż nad ich bezpieczeństwem i komfortem czuwa profesjonalna firma świadcząca usługę pomocy drogowej w Bydgoszczy i całej okolicy. Dzięki temu w przypadku wypadku drogowego i niemożności poruszania się samochodem wystarczy jeden telefon, a pracownicy firmy przyjadą jak najszybciej się da na miejsce zdarzenia.

Holowanie czy naprawa?

W sytuacji, gdzie doszło do uszkodzenia pojazdów w wyniku wypadku czasami wystarczająca okazuje się niewielka naprawa. Niestety znacznie częściej uszkodzenia są na tyle poważne, że auto należy przetransportować do warsztatu w celu wykonania poważniejszych napraw i czynności. W takiej sytuacji należy, więc skorzystać z usługi lawetowania świadczonej przez firmę oferującą pomoc drogową w Bydgoszczy. Profesjonalni i doświadczeni pracownicy zajmują się sprawnym odholowaniem auta do wybranego przez klienta warsztatu. W przypadku, gdy uszkodzenia są niewielkie można natomiast skorzystać z usługi naprawczej na miejscu zdarzenia. Jednak o tym zdecydować powinien fachowiec, który zna się doskonale na rzeczy. 

Holowanie – na czym polega?

Jeżeli auto nadaje się jedynie do odholowania do warsztatu w celu gruntownej naprawy należy skorzystać z opcji oferowanej przez firmy takie jak ta z Bydgoszczy, która oferuje pomoc drogową. Auto ładowane jest na lawetę, a następnie zostaje odholowane do wybranego warsztatu. Wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie dzięki doświadczeniu pracowników.