24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

Pomoc drogowa w Bydgoszczy cennik

Cennik

Prowadząc firmę, które głównym zadaniem jest oferowanie pomocy drogowej na terenie Bydgoszczy i okolic pragniemy zaspokajać potrzeby wszystkich właścicieli pojazdów i ich kierowców. Wśród oferowanych przez nas usług znaleźć można praktycznie wszystko, dlatego każdy klient może liczyć ba fachową pomoc i porady. Swoje usługi świadczymy kompleksowo, a naszym priorytetem jest satysfakcja i bezpieczeństwo klientów. Czy taka wysoka jakość wiąże się w wysoką ceną? Otóż nie. Kierując się zadowoleniem osób, które nas wybierają oferujemy bardzo korzystne warunki cenowe.

Atrakcyjne ceny idą w parze z pełną obsługą

Nasza firma ma na celu zaspokajanie potrzeb klientów, a nie pustoszenie ich portfelów. Stąd też oferowane przez nas usługi takie jak holowanie pojazdów, dowożenie paliwa, a także wynajmowanie lawety czy też transportowanie aut nie wiążą się wcale z wysokimi opłatami. Nasze stawki są bardzo atrakcyjne i niewygórowane. Przeglądając nasz cennik można zauważyć, iż proponowane przez nas ceny są bardzo konkurencyjne. Wynika to z tego, że stawiamy na pierwszym miejscu klienta, a nie własne korzyści. W naszej firmie korzystne dla klientów ceny idą w parze z wysoką jakością oferowanych usług i kompleksową obsługą.

Jak ustalamy ceny za niektóre usługi?

Oczywiście pewne usługi takie jak chociażby holowanie czy transport aut nie wiążą się ze stałymi opłatami, a są wyznaczane w sposób indywidualny. Wynika to przede wszystkim z tego, że podczas holowania pojazdów czy też transportu wchodzą w grę różne lokalizacje, odległości i trasy. Stąd też ciężko byłoby ustalić stałą kwotę za takie usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy natomiast w sposób indywidualny co pozwala nam oferować adekwatne do wykonywanej przez nas pracy stawki. Naszym autem jest rzetelność, a także korzystne i spełniające oczekiwania klientów ceny. Świadcząc usługę pomocy drogowej w Bydgoszczy staramy się jak najbardziej sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów. Z tego powodu nie doliczamy ukrytych opłat czy też nie naciągamy opłat na naszą korzyść. Wszystkie ceny ustalane są na podstawie wykonanej pracy, a ich wartość jest przystępna na każdą kieszeń.