24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

Pomoc drogowa laweta w Bydgoszczy

Laweta

Laweta BydgoszczCelem działania naszej firmy jest zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim kierowcom samochodów, którzy znaleźli się w patowej sytuacji na drodze. W wyposażeniu firmy posiadamy specjalistyczny sprzęt w postaci lawet co pozwala nam sprawnie holować auta z wypadków i nie tylko. Podejmujemy się zarówno zleceń dotyczących odholowania samochodów do warsztatu mechanicznego lub w dowolne miejsce jak też przetransportowania w konkretną lokalizację sprawnego pojazdu. Jesteśmy otwarci na współpracę i oferujemy bezpieczne lawetowanie. Na co dzień nasza Pomoc Drogowa z Bydgoszczy działa właśnie na terenie tego miasta jednak wykonujemy także zlecenia w całym rejonie.

Jak zamówić naszą lawetę?

Chcąc zamówić usługę lawetowania, którą oferuje nasza Pomoc Drogowa z Bydgoszczy możecie Państwo skorzystać z dwóch wygodnych opcji kontaktu. Pierwszą jest po prostu rozmowa telefoniczna natomiast drugą wiadomość e-mail. W sytuacjach nagłych zalecamy raczej korzystanie z pierwszej możliwości, gdyż tak najszybciej umożliwicie nasz dotarcie na miejsce zdarzenia. Jeżeli jednak chcecie zlecić nam holowanie lub transport na lawecie w konkretnym terminie w przyszłości możecie także śmiało wysłać nam wiadomość e-mailową. Aby zamówić lawetę w konkretne miejsce wystarczy, że podacie nam lokalizację, a także inne szczegóły. Podczas rozmowy telefonicznej jeden z naszych pracowników sam przeprowadzi wywiad, który umożliwi nam jak najszybsze rozpoczęcie działania. 

Jak i gdzie pracujemy

Głównym terenem naszego działania jest Bydgoszcz, ale podejmujemy się także zleceń od kierowców znajdujących się w jej okolicy. Naszym priorytetem jest zawsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów, dlatego stawiamy nie tylko na jakość oferowanych usług, ale także profesjonalizm i kompleksową obsługę. Nasza Pomoc Drogowa w Bydgoszczy działa sprawnie i bezpiecznie, dlatego też świadczone przez nas usługi lawetą cieszą się dużą popularnością. Co ważne oferujemy przyjemną współpracę przez cały czas, a dodatkowo służymy zawsze dobrą radą i fachową obsługą.