24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

FAQ

Moje auto brało udział w wypadku – czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Oczywiście, że tak. Nasza firma zajmuje się niesieniem pomocy w przeróżnych sytuacjach drogowych i nie tylko. Oferujemy sprawne i bezpieczne holowanie aut, które brały udział w wypadkach i są w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone. Jesteśmy zawsze gotowi do udzielenia pomocy, a także otwarci na współpracę z każdym klientem.

Co muszę zrobić by zamówić lawetę na konkretny termin?

Aby zamówić lawetę pod wskazany adres w konkretnym terminie wystarczy zgłosić taką chęć naszemu pracownikowi. Można tego dokonać przez kontakt telefoniczny lub też e-mailowy. Po ustaleniu wszystkich szczegółów z naszym specjalistą, a także zaakceptowaniu warunków umowy możemy przejść do realizacji zlecenia.

Czy zajmujecie się holowaniem aut dostawczych?

Tak, nasza firma oferuje nie tylko holowanie aut osobowych, ale także większych pojazdów w tym aut dostawczych, Na zlecenie klienta odholowujemy taki samochód w konkretne miejsce, które może zostać wybrane przez samego właściciela pojazdu lub kierowcę. Cały proces holowania przebiega sprawnie, bezpiecznie i bezproblemowo.

Skończyło mi się paliwo w baku – czy oferujecie jakieś rozwiązanie?

Tak, doskonale zdajemy sobie sprawę jak łatwo jest zapomnieć o zatankowaniu paliwa przy tylu codziennych problemach i obowiązkach, dlatego też w swojej ofercie posiadamy usługę polegającą na dowożeniu paliwa w konkretne miejsce. Po zgłoszeniu takiego zlecenia przez klienta natychmiast przystępujemy do działania dowożąc właściwe paliwo do danego pojazdu.

Ile zapłacę za przyjazd lawety i odholowanie samochodu?

Koszt zamówienia lawety, a także całej usługi holowania pojazdu do warsztatu lub w konkretne miejsce zależny jest od kilku czynników. Przede wszystkim wpływa na to odległość w jaką musimy dojechać, a także trasa holowania. Dodatkowo liczy się także czas pracy naszych specjalistów oraz rodzaj pojazdu czy też pora dnia lub nocy. Nasze ceny są jednak bardzo atrakcyjne.

Ile czasu trzeba czekać na przyjazd lawety na miejsce zdarzenia?

Czas oczekiwania na zamówioną w konkretne miejsce lawetę jest bardzo zróżnicowany. Przede wszystkim zależny jest on od ogólnych warunków panujących na drodze, a więc natężenia ruchu. Dodatkowo wpływ może mieć także ilość aktualnych zleceń oraz dostępność sprzętu. Zawsze staramy się jednak dojechać na miejsce zdarzenia najszybciej jak to możliwe.

Czy Wasza firma posiada odpowiednie kwalifikacje?

Tak, nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy w tej branży. Dodatkowo zatrudniamy jedynie samych specjalistów, którzy poszczycić mogą się posiadaniem odpowiednich kwalifikacji, a także wiedzy. Oprócz tego wyposażeni jesteśmy w specjalistyczny sprzęt, narzędzia, a także pojazdy, które wpływają na sprawność i profesjonalizm naszej pracy.

Ile kosztuje dowóz paliwa w konkretne miejsce?

Koszt dowozu paliwa w wybrane przez klienta miejsce zależny jest między innymi od odległości tej lokalizacji, a także pory dnia. Dodatkowo wpływ na ostateczną cenę ma także fakt czy klient zdecyduje się na dodatkowe usługi czy jedynie chodzi o dowóz paliwa. Nasz cennik jest bardzo atrakcyjny, a podstawowy koszt dowozu paliwa dość konkurencyjny.

Chcę zlecić transport pojazdu – czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Oczywiście, że tak. Chętnie podejmujemy się takich zleceń, a dzięki wyposażeniu w odpowiedni sprzęt możemy wykonywać transport pojazdów na terenie całego kraju i zagranicą. Podczas zgłaszania takiego zlecenia należy podać wszystkie jego szczegóły, a my zajmiemy się całą resztą. Posiadamy bowiem bardzo duże doświadczenie w transportowaniu różnych pojazdów.

Jak wygląda usługa awaryjnego uruchamiania samochodu?

Usługa awaryjnego uruchamiania samochodów polega przede wszystkim na zastosowaniu konkretnych czynności, które mają na celu przywrócenie auta do pełnej sprawności. W wybrane przez klienta miejsce wysyłamy specjalistę, który diagnozuje przyczynę problemu z zapłonem, a następnie przechodzi do eliminowania problemu.