24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

BLOG

Brak paliwa w baku lub kłopot z odpaleniem samochodu – jakie są rozwiązania?

Brak paliwa w baku lub kłopot z odpaleniem samochodu – jakie są rozwiązania?Nierzadko kierowcy i właściciele pojazdów mogą spotkać się z sytuacją, w której przez drobne pomyłki lub niedopatrzenia może dojść do kłopotów z samochodem. Czasami wpływ ma na to własne roztargnienie i zapominalstwo, a czasem czynniki zewnętrzne. Kiedy pojawia się problem z odpaleniem samochodu czy też okazuje się, że w baku brakuje paliwa wiele osób wpada w panikę. Jednak istnieją sprawdzone rozwiązania, które tak naprawdę szybko i skutecznie pozwalają radzić sobie z takimi problemami.

Czytaj więcej: Brak paliwa w baku lub kłopot z odpaleniem samochodu – jakie są rozwiązania?

Transport samochodu z innego miasta – jak to wygląda w praktyce?

Transport samochodu z innego miasta – jak to wygląda w praktyce?Zakup samochodu w innym mieście, a także wiele innych sytuacji skutkują potrzebą znalezienia sprawdzonego rozwiązania, które zapewni bezpieczeństwo pojazdu, a także zagwarantuje bezproblemowy transport. Tak naprawdę konieczność przetransportowania pojazdu z jednego miasta do drugiego wynikać może z różnych przyczyn, ale problem jest zawsze ten sam – jak tego dokonać? Nie każdy samochód może poruszać się samodzielnie po drodze, a także nie każdy kierowca ma specjalne uprawnienia. Stąd ciekawą opcją jest usługa oferowana przez pomoc drogową z Bydgoszczy polegająca na transportowaniu samochodów na wybranych trasach. 

Czytaj więcej: Transport samochodu z innego miasta – jak to wygląda w praktyce?

Auto brało udział w wypadku i nie nadaje się do jazdy. Co dalej?

Auto brało udział w wypadku i nie nadaje się do jazdy. Co dalej?Niestety, ale każdego dnia na drogach krajowych i lokalnych dochodzi do mniej lub bardziej poważnych wypadków i kolizji. W efekcie takich sytuacji część samochodów nie nadaje się do dalszej jazdy, gdyż stanowiłoby to zagrożenie dla otoczenia lub samego kierowcy. Czasami uszkodzone w wyniku wypadku auto nie może ruszyć z miejsca także ze względu na zbyt poważne problemy techniczne. Co zrobić w takiej sytuacji?

Czytaj więcej: Auto brało udział w wypadku i nie nadaje się do jazdy. Co dalej?