24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

Pomoc drogowa holowanie w Bydgoszczy

Holowanie samochodów

Holowanie samochodów BydgoszczNasza firma oferuje szereg usług związanych z holowaniem lub transportowaniem samochodów. Dzięki wyposażeniu w specjalistyczny sprzęt oraz niezbędne narzędzia jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdego zlecenia wchodzącego w zakres pomocy drogowej. Wśród najpopularniejszych usług świadczonych przez nas znajduje się holowanie samochodów osobowych i dostawczych, a także ich transportowanie na terenie całego regionu, a także na życzenie klientów na znacznie szerszym obszarze.

Holowanie samochodów – jak to wygląda w praktyce?

Pomoc Drogowa Bydgoszcz to firma, którą prowadzimy od długich lat dzięki czemu mieliśmy szansę zdobyć spore doświadczenie oraz wiedzę. Do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i w sposób indywidualny. Podejmujemy się holowania pojazdów, które uległy awariom, brały udział w wypadkach drogowych lub też po prostu wykazują pewne uszkodzenia. Mogą to być zarówno samochody osobowe jak i dostawcze – dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Po zgłoszeniu przez kierowcę pojazdu chęci skorzystania z usługi holowania jak najszybciej wyruszamy z pomocą. Jeden z naszych pracowników, który przyjmuje zgłoszenie dokładnie zapoznaje się z zaistniałym problemem dzięki czemu ekipa, która dociera na miejsce zdarzenia może działać sprawnie i właściwie. Po załadowaniu pojazdu na lawetę możemy bezpiecznie przetransportować go w wybrane przez klienta miejsce. Najczęściej odholowujemy auta do warsztatów mechanicznych, ale na życzenie klienta może to być także inna lokalizacja. 

Transportowanie pojazdów – co oferujemy?

Jedną z usług jakie oferuje nasza firma jest transport samochodów, który zawsze wykonujemy bezpiecznie, sprawnie i zgodnie z wymogami. Nie ograniczamy się oczywiście do transportowania samochodów na terenie samej Bydgoszczy, ale działamy także na terenie całego regionu, a nawet kraju. Co więcej w sytuacji, gdy nasz klient pragnie bezpiecznie sprowadzić auto z zagranicy również oferujemy swoją profesjonalną pomoc. Świadcząc usługi pomocy drogowej w Bydgoszczy stawiamy zawsze na bezpieczeństwo, a także zadowolenie naszych klientów.