24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa BydgoszczNasza firma zajmuje się na co dzień świadczeniem usług związanych z pomocą drogową. Każdego dnia prężnie działamy prężnie na terenie Bydgoszczy, a także w jej okolicy. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb wszystkich naszych klientów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji na drodze. Stąd też jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc polegającą na wykonywaniu różnego rodzaju usług. Są to na przykład czynności takie jak holowanie samochodów z wypadków, holowanie aut uszkodzonych lub takich, które uległy niewielkim awariom, dowożenie paliwa czy też awaryjne uruchamianie aut. Prowadząc pomoc drogową w Bydgoszczy stawiamy zawsze na profesjonalizm i kompleksową obsługę. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego też jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów. 

Czytaj więcej: Pomoc drogowa

Laweta

Laweta BydgoszczCelem działania naszej firmy jest zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim kierowcom samochodów, którzy znaleźli się w patowej sytuacji na drodze. W wyposażeniu firmy posiadamy specjalistyczny sprzęt w postaci lawet co pozwala nam sprawnie holować auta z wypadków i nie tylko. Podejmujemy się zarówno zleceń dotyczących odholowania samochodów do warsztatu mechanicznego lub w dowolne miejsce jak też przetransportowania w konkretną lokalizację sprawnego pojazdu. Jesteśmy otwarci na współpracę i oferujemy bezpieczne lawetowanie. Na co dzień nasza Pomoc Drogowa z Bydgoszczy działa właśnie na terenie tego miasta jednak wykonujemy także zlecenia w całym rejonie.

Czytaj więcej: Laweta

Holowanie samochodów

Holowanie samochodów BydgoszczNasza firma oferuje szereg usług związanych z holowaniem lub transportowaniem samochodów. Dzięki wyposażeniu w specjalistyczny sprzęt oraz niezbędne narzędzia jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdego zlecenia wchodzącego w zakres pomocy drogowej. Wśród najpopularniejszych usług świadczonych przez nas znajduje się holowanie samochodów osobowych i dostawczych, a także ich transportowanie na terenie całego regionu, a także na życzenie klientów na znacznie szerszym obszarze.

Czytaj więcej: Holowanie samochodów

Awaryjne uruchamianie aut i dowóz paliwa

Awaryjne uruchamianie aut i dowóz paliwa BydgoszczCelem naszej firmy jest niesienie pomocy wszystkim kierowcom i właścicielom samochodów, którzy znajdują się w potrzebie lub tak zwanej patowej sytuacji. Nierzadko bowiem zdarza się, że samochód odmawia posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie lub też po prostu pojawiają się pewne usterki, niespodziewane sytuacje, które mogłyby mieć niezbyt korzystny wpływ na dalsze funkcjonowanie pojazdu. Stąd też oferując pomoc drogową w Bydgoszczy pragniemy poinformować Państwa, że wśród naszych usług znajdują się bardzo ciekawe opcje takie jak chociażby awaryjne uruchamianie aut. Zajmujemy się także świadczeniem innych drobnych usług czego przykładem może być dowożenie paliwa.

Czytaj więcej: Awaryjne uruchamianie aut i dowóz paliwa