24h

Pomoc drogowa Bydgoszcz

Autoholowanie - Holowanie Bydgoszcz

Awaryjne uruchamianie aut i dowóz paliwa

Awaryjne uruchamianie aut i dowóz paliwa BydgoszczCelem naszej firmy jest niesienie pomocy wszystkim kierowcom i właścicielom samochodów, którzy znajdują się w potrzebie lub tak zwanej patowej sytuacji. Nierzadko bowiem zdarza się, że samochód odmawia posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie lub też po prostu pojawiają się pewne usterki, niespodziewane sytuacje, które mogłyby mieć niezbyt korzystny wpływ na dalsze funkcjonowanie pojazdu. Stąd też oferując pomoc drogową w Bydgoszczy pragniemy poinformować Państwa, że wśród naszych usług znajdują się bardzo ciekawe opcje takie jak chociażby awaryjne uruchamianie aut. Zajmujemy się także świadczeniem innych drobnych usług czego przykładem może być dowożenie paliwa.

Usługa awaryjnego uruchamiania aut – na czym to polega?

Oferowana przez nas usługa awaryjnego uruchamiania pojazdów skierowana jest do wszystkich właścicieli pojazdów i kierowców, którzy napotkają na swej drodze problem z prawidłowym odpaleniem samochodu. Takie problemy pojawiają się bardzo często w okresie zimowym, gdy temperatury spadają do bardzo niskich wartości. To właśnie przy długotrwałym mrozie może dojść do rozładowania się akumulatora czy też innych wpływających na sprawność pojazdu sytuacji. Na czym polega, więc oferowana przez nas pomoc drogowa w Bydgoszczy? Przede wszystkim po zgłoszeniu przez klienta chęci skorzystania z naszej usługi jak najszybciej staramy się dotrzeć pod wskazany adres by po właściwej diagnozie móc szybko uruchomić auto. Przyczyną problemów nie zawsze jest akumulator, dlatego nasi pracownicy dokładnie zapoznają się ze stanem technicznym różnych elementów. Po zdiagnozowaniu przyczyny przechodzą do eliminowania usterki, a następnie uruchomienia samochodu. 

Dowóz paliwa – jak i gdzie?

Nasza firma oferuje bardzo ciekawą usługę jaką jest dowóz paliwa w dowolne miejsce wybrane przez klienta. Z doświadczenia wiemy, że zapominalstwo lub roztargnienie mogą doprowadzić do pojawienia się pustego baku, a co za tym idzie sporych kłopotów. Z tego względu oferujemy swoją pomoc bez względu na porę dnia czy lokalizację. Zawsze jesteśmy gotowi dowieźć wybrane paliwo w konkretne miejsce.